Adótanácsadó munkatárs

A Magyar Lapterjesztő Zrt., Pénzügyi csapatába ADÓTANÁCSADÓ munkatársat keresünk.

Ezek lennének a főbb feladataid:

  • Az adóhatóságokkal elszámolandó adók és egyéb kötelezettségek megállapítása, a bevallások és adatszolgáltatások elkészítése, könyvelése, részvétel a havi- és éves zárási munkálatokban
  • Szerződések véleményezése
  • Közreműködés adó- és könyvvizsgálatban, hatósági ellenőrzésekben
  • Mindazon törvényi, illetve belső szabályozásból eredő feladatok ellátása, amelyek a fenti pontokban meghatározott feladatok végrehajtásához elengedhetetlenek és biztosítják a társaság törvényi előírásoknak, valamint a tulajdonosi elvárásoknak megfelelő működését.

téged keresünk, amennyiben:

  • Gazdasági jellegű diplomával és mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezel
  • Adótanácsadói vagy (okleveles) adószakértői felsőfokú végzettséged van
  • Többéves, adózás terén szerzett szakmai gyakorlatod van lehetőleg multinacionális cégnél
  • Rendelkezel SAP, Word, Excel, PowerPoint felhasználói szintű ismerettel
  • A precíz, felelős, pontos és következetes munkavégzés és a jó problémamegoldó készség a védjegyed
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, valamint csapatszellem jellemez
  • középfokú nyelvtudás, multinacionális környezetben szerzett gyakorlat előnyt jelent

Mit adunk mi mindezért cserébe?

versenyképes fizetés

Fix alapbér, béren kívüli juttatás SZÉP kártyára utalása

utazástérítés

budapesti és vidéki közlekedés ( bérlet) 100%-os térítése valamint ingyenes céges buszjárat biztosítása az Ecseri út és a Lapker központ között

A munka mellé jár

Céges laptop és telefon, valamint kockázati élet – és balesetbiztosítás.

100%-ban bejelentett munkaviszony

Bejelentett, határozatlan idejű szerződést kötünk veled.

Szakmai fejlődés

Folyamatos szakmai támogatás, változatos feladatok és rendszeres képzési lehetőségek várnak rád.

Munkavégzés helye

1097 Budapest, Táblás u. 32.

Várjuk jelentkezésed, fényképes, szakmai önéletrajz formájában, bruttó fizetési igény megjelölésével, adótanácsadó  jeligével a jobs@lapker.hu e-mail címre. A jelentkezem gomb megnyomásával ide is feltöltheted adataid és önéletrajzod!