barista

Szeretnél emberekkel találkozni a világ minden tájáról? A kávé illatánál csak az elkészítése tölt el nagyobb örömmel?

Legyél te is Barista a Costa Coffee-nál!

Téged keresünk, amennyiben:

  • Legalább társalgási (alap)szinten beszéled az angol nyelvet;
  • Rendelkezel vendéglátóiparban szerzett tapasztalattal;
  • A precíz, megbízható munkavégzés a védjegyed;
  • Szeretsz emberekkel kommunikálni.
  • Előnyt jelent, ha már dolgoztál hasonló munkakörben, de a kiválasztásnál ez nem feltétel.

főbb feladatok:

  • Kávéspecialitások elkészítése;
  • A vevők udvarias, gyors és pontos kiszolgálása;
  • Áru vételezése a raktárból és értékesítése;
  • Pultok feltöltése;
  • Pontos pénz- és pénztárgép kezelés.
  • A munkaidő: 4:00-12:30 és 12:30-21:00 óráig tart.

Mit adunk mindezért cserébe?

Versenyképes fizetés

A havi fix bér mellé műszakpótlék, vasárnapi pótlék, valamint havi bónusz is jár.

100%-ban bejelentett munkaviszony

Határozatlan idejű szerződést kötünk veled. Számunkra fontos a stabilitás, munkatársainak hosszú távú megbecsülése.

Egyéb juttatások

Utazási hozzájárulás: BKK bérlet, valamint nettó 8000Ft havi béren kívüli juttatás Szép kártyára.

Barista képzés

Még nem mozogsz túl otthonosan baristaként? Semmi gond, mi megtanítunk az összes fortélyra.

Impozáns környezet, trendi megjelenés

Modern kialakítású kávézónkban minden adott, hogy kellemesen érezd magad, miközben olyan környezetben dolgozhatsz, ahová csak a repülővel utazók juthatnak be.

Munkavégzés helye

Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér, Sky Court.

Várjuk jelentkezésed önéletrajz formájában, fizetési igény megjelölésével Barista jeligével a jobs@lapker.hu e-mail címre. Az önéletrajzod a jelentkezem gombra kattintva most is feltöltheted.