ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER

A Magyar Lapterjesztő Zrt. Kiskereskedelmi csapatába kollégát keresünk.

Főbb feladatok:

  • A Lapker digitális hirdetési felületeinek értékesítése a cég beszállító partnerei, az FMCG szektor, és további piaci szereplők felé;
  • A digitális felületek hálózatának további kiépítése és értékesítési rendszerbe helyezése;
  • A társosztályok részéről felmerülő bővítési lehetőségekkel kapcsolatos igények felmérése és a megvalósításban való aktív részvétel;
  • A felületekhez kapcsolódó működési keretek koordinálása;
  • Rendszeres riportolás, akciótervek kidolgozásában és végrehajtásában való aktív részvétel;
  • Az értékesített promóciók teljes körű megszervezése;
  • Kintlévőségek kezelése.

AMIT KÉRÜNK:

  • Felsőfokú végzettség (közgazdasági- vagy marketing szakirány előny)
  • Az FMCG és a reklám-, valamint az ügynökségi piac ismerete
  • MS Word, Excel, Powerpoint ismerete (kiemelten: magas szintű Excel ismeret)
  • Hirdetésszervezés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Minimum alapfokú idegen nyelv (elsősorban angol) ismerete
  • Kiterjedt kapcsolatrendszer
  • Jó kommunikációs készség
  • Kreativitás, szorgalom
  • Határozottság, meggyőző erő
  • Jó szervező készség
  • Problémamegoldó képesség
  • Önálló és csapatorientált munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Munkavállalói státusz

Bejelentett, határozatlan idejű munkaszerződés fix alapbérrel.

  • A munka mellé jár

Okostelefon, béren kívüli juttatás SZÉP kártyára, valamint kockázati élet – és balesetbiztosítás.

  • Közlekedés támogatása

BKK bérletet és ingyenes buszjáratot biztosítunk az Ecseri úti metrómegállótól.

Várjuk jelentkezésed a fizetési igény megjelölésével a jobs@lapker.hu címre Értékesítési menedzser jeligével. Az önéletrajz itt is feltölthető, a jelentkezem gombra kattintva.