Ügyfélszolgálati munkatárs

Jelentkezz a Lapker Zrt. és Sprinter Futárszolgálat közös Ügyfélszolgálatára munkatársnak.

Téged keresünk, amennyiben:

  • Szeretsz emberekkel kommunikálni;
  • Jól fogalmazol írásban;
  • Ismerős számodra az MS Office világa;
  • Nyitott vagy új feladatokra;
  • A precíz munkavégzés a védjegyed;
  • Nyitott vagy az ügyfélszolgálatos programok megismerésére;
  • Örülünk, ha rendelkezel ügyfélszolgálati tapasztalattal.

Ezek lennének a főbb feladataid:

  • Partnereinktől beérkezett kérések, kérdések megválaszolása;
  • Kommunikáció a Lapker partnereivel írásban és telefonon;
  • Társosztályokkal való együttműködés.

Mit adunk mi mindezért cserébe?

munkavállalói státusz

Számunkra fontos a stabilitás, munkatársainak hosszútávú megbecsülése. Határozatlan idejű munkaszerződést kötünk veled.

Juttatások

A bruttó fix havi alapbér mellé nettó 8.000 Ft béren kívüli juttatás, BKK bérletek 100%-os megtérítése. Minőségi munkáért havi minőségi pótlékot biztosítunk.

szociális háló

Szociális háló – csoportos élet és balesetbiztosítás.

Könnyen megközelíthető munkahely

Minden munkavállalónk számára ingyenes buszjáratot biztosítunk az Ecseri úti metrómegállótól.

Munkahelyi környezet

A telephelyen étterem is található, mely friss napi kínálattal szolgálja kényelmünket. Rendszeres otthoni munkavégzés lehetősége is adott. Biztosítjuk az otthoni munkavégzéshez szükséges eszközöket.

Munkavégzés helye

1097 Budapest, Táblás u. 32.

Várjuk jelentkezésed önéletrajz formájában, fizetési igény megjelölésével Front Office munkatárs jeligével a jobs@lapker.hu e-mail címre.