IT Folyamattámogató

Csatlakozz dinamikus IT csapatunkhoz!

Agilis munkavállalót keresünk IT Folyamattámogató pozícióba.

A Lapker Zrt. meghatározó tevékenysége a hírlap disztribúció, melyet Magyarország egész területén folytatunk. Az árushelyeink és partnereink számára üzemeltetünk egy Webportál alkalmazást, mellyel adatokat tudnak lekérdezni, és elektronikus kommunikációra is alkalmas. Cégünk CRM rendszerével összekötve az Ügyfélkapcsolati tevékenység egy jelentős része is ezen a felületen keresztül zajlik. Ezen felül több szatellit rendszert üzemeltetünk, melyek napi adatkapcsolatban vannak cégünk SAP rendszerével.

Ezek lennének a főbb feladataid:

  • A vállalat webes alkalmazásokat használó területei által megfogalmazott igények elemzése, részletes tervezése, a megfelelő mélységű és minőségű funkcionális specifikációk elkészítése
  • Az elkészült informatikai fejlesztések tesztelése, meghatározott folyamatok mentén üzemeltetésre átadása
  • A folyamathoz tartozó dokumentumok (folyamatleírások, architektúra ábrák, alkalmazás térképek, integrációs leírások, oktatási anyagok) elkészítése, karbantartása, naprakész állapotban tartása
  • A megváltozott folyamatok, rendszerek oktatása
  • Az informatikai rendszer működőképességének és az abban tárolt adatoknak a védelme
  • Együttműködés az alkalmazásfejlesztésen dolgozó kollégákkal, külső beszállítókkal
  • Riportolás közvetlen felettese felé.
  • Agilis projekt működésben való részvétel

AMIT KÉRÜNK A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ:

  • Webes rendszerek, környezetek ismerete
  • Agilis módszertan ismerete
  • Informatikai fejlesztési, folyamatmenedzsment területen szerzett tapasztalat

előnyt jelent:

  • Felsőfokú műszaki, informatikai végzettség
  • PHP, HTML5, Java, .Net (C#) nyelvek ismerete
  • Oracle, MS SQL adatbázis kezelők ismerete
  • Angol nyelvismeret

Mit adunk mindezért cserébe?

biztonság

Munkavállalói státusz, határozatlan idejű munkaszerződés. Számunkra fontos a stabilitás, munkatársaink hosszú távú megbecsülése

utazástérítés

budapesti és vidéki közlekedés ( bérlet) 100%-os térítése valamint ingyenes céges buszjárat biztosítása az Ecseri út és a Lapker központ között.

A munka mellé jár

Korszerű céges eszközök a munkavégzéshez: okostelefon, laptop, valamint kockázati élet – és balesetbiztosítás.

környezet

Jól felszerelt, kellemes csendes, nyugodt, zöld udvarú budapesti munkahely és környezet. A telephelyen étterem is található, mely friss napi kínálattal szolgálja kényelmünket.

lehetőség

Otthoni munkavégzés lehetőségének biztosítása

Munkavégzés helye

1097 Budapest, Táblás u. 32.

Várjuk jelentkezésed, fényképes, szakmai önéletrajz formájában, bruttó fizetési igény megjelölésével, IT folyamattámogató  jeligével a jobs@lapker.hu e-mail címre. A jelentkezem gomb megnyomásával ide is feltöltheted adataid és önéletrajzod!