JUNIOR LELTÁROZÓ

JUNIOR LELTÁROZÓ munkatárs

A Magyar Lapterjesztő Zrt., Számviteli osztályára Junior leltározó munkatársat keresünk.

főbb feladataid lennének:

  • A kiskereskedelmi hálózat üzleteiben található árukészletek fizikai leltározása elektronikus adatbázis segítségével.
  • Az üzletek személyzetváltásánál az árukészletek leltár szerinti átadása, boltbezárás esetén az árukészlet előkészítése elszállításra.
  • Szúrópróbaszerű részleges bolti készletfelvétel

A leltározandó üzletek az ország különböző pontjain találhatók, melyek megközelítését cégünk biztosítja.

amit kérünk:

  • Középiskolai végzettség
  • Minimum 2 éves hasonló területen szerzett tapasztalatot előnyként értékeljük
  • Word, Excel, PowerPoint ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, felelős, pontos és következetes munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Mit kínálunk?

biztonság

Hosszú távú, biztos munkalehetőség

utazástérítés

budapesti és vidéki közlekedés ( bérlet) 100%-os térítése valamint ingyenes céges buszjárat biztosítása az Ecseri út és a Lapker központ között, valamint céges gépkocsi vidéki leltározások esetén.

juttatások

Fix alapbér, valamint SZÉP kártyára utalás. Csoportos élet- és baleset biztosítás.

100%-ban bejelentett munkaviszony

Bejelentett, határozatlan idejű szerződés.

feladatok

Változatos feladatok. Mozgalmas munkanapok.

Munkavégzés helye

1097 Budapest, Táblás u. 32.

Várjuk jelentkezésed, fényképes, szakmai önéletrajz formájában, bruttó fizetési igény megjelölésével, Junior leltározó  jeligével a jobs@lapker.hu e-mail címre. A jelentkezem gomb megnyomásával ide is feltöltheted adataid és önéletrajzod!