KASSZARENDSZER TÁMOGATÓ munkatárs

A Lapker Zrt. IT csapatához távmunkában Kasszarendszer támogató munkatársat keresünk.

főbb feladataid lennének:

  • Kasszarendszer működésének ellenőrzése napi rendszerességgel;
  • Az üzletektől érkező, kasszarendszerrel kapcsolatos telefonhívások fogadása, a problémák feltárása, megoldása, illetve a megoldás megtalálása társosztályok bevonásával;
  • Excel táblázat vezetése a felmerülő problémákról és elhárításuk módjáról;
  • Közreműködés újonnan induló üzletek elindításában;
  • Kimenő interfészek, zárási folyamatok és a technikai eszközök állapotának ellenőrzése;
  • Az online kasszarendszer és a kasszák közötti megfelelő adatáramlás ellenőrzése;
  • Folyamatos kapcsolattartás a hardver és szoftver support-tal, a hibák javításának nyomon követése;
  • Bejelentett sürgős műszaki hibák (pl. pavilon pénztárgép, rács, rovarirtás, riasztó, üvegtörés) javításának megrendelése;
  • SAP-ból kiküldött adatok beforgatása;
  • Napzárások és éjszakai háttér folyamatok (jobok) futásának figyelése SAP-ban;
  • Az ePOS üzemeltetési vezető által adott, egyéb szakirányú feladatok végrehajtása.

TÉGED VÁRUNK, AMENNYIBEN:

  • Legalább középfokú végzettséged van;
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel;
  • Ismered az SAP rendszert;
  • Kiváló a kommunikációs és problémamegoldó készséged;
  • Precíz, pontos munkavégzés jellemez.

Mit kínálunk?

biztonság

Hosszú távú, biztos munkalehetőség

JUTTATÁSOK

Fix alapbér, okostelefon, laptop, kockázati élet – és baleset biztosítás, valamint béren kívüli juttatás (SZÉP kártyára).

távmunka

Otthonról, távmunkában dolgozhatsz, így megspórolhatod az utazási időt.

100%-ban bejelentett munkaviszony

Bejelentett, határozatlan idejű szerződés.

Szakmai fejlődés

Folyamatos szakmai támogatás, belső képzési lehetőségek várnak rád.

Várjuk jelentkezésed, fényképes, szakmai önéletrajz formájában, bruttó fizetési igény megjelölésével, Kasszarendszer támogató  jeligével a jobs@lapker.hu e-mail címre. A jelentkezem gomb megnyomásával ide is feltöltheted adataid és önéletrajzod!