könyvelő munkatárs

A Magyar Lapterjesztő ZRt., Pénzügyi csapatába KÖNYVELŐ munkatársat keresünk.

Ezek lennének a főbb feladataid:

  • Beérkező számlák tartalmi, formai ellenőrzése, utalványoztatása, könyvelése
  • Szállítói egyenlegközlők készítése, kiküldése
  • Szállítói folyószámla egyeztetés
  • Tárgyi eszközök leltározási folyamatában, selejtezésében közreműködés
  • Bankkivonatok naprakész könyvelése
  • Aktív részvétel a havi zárásban
  • Együttműködés a könyvvizsgálókkal az auditálás során

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői képesítés előny
  • Excel ismeret
  • SAP ismerete előny
  • Problémamegoldó készség
  • Proaktív szemlélet
  • Precizitás, pontosság, felelősségtudat
  • Kommunikációs készség

Mit adunk mi mindezért cserébe?

Szakmai fejlődés

Folyamatos szakmai támogatás, változatos feladatok és rendszeres képzési lehetőségek várnak rád.

100%-ban bejelentett munkaviszony

Bejelentett, határozatlan idejű szerződést kötünk veled.

Mindenre megtanítunk

Valami nem világos? Ne aggódj, elméleti és gyakorlati síkon is bemutatjuk neked a munkádhoz szükséges rendszerek használatát!

Könnyen megközelíthető munkahely

Minden munkavállalónk számára ingyenes buszjáratot biztosítunk az Ecseri úti metrómegállótól.

Nyugodt környezet

Néha jól esik kiszakadni a betonrengetegből, ehhez tökéletes irodánk csendes, fás, virágos, zöld udvara.

Munkavégzés helye

1097 Budapest, Táblás u. 32.

Várjuk jelentkezésed, fényképes, szakmai önéletrajz formájában, bruttó fizetési igény megjelölésével, könyvelő  jeligével a jobs@lapker.hu e-mail címre. A jelentkezem gomb megnyomásával ide is feltöltheted adataid és önéletrajzod!