LELTÁROZÓ munkatárs

A Magyar Lapterjesztő Zrt., Számviteli osztályára Leltározó munkatársat keresünk.

főbb feladataid lennének:

  • A Lapker csoporthoz tartozó üzletekben leltárfelvétel végzése megadott időpontokban;
  • A leltározási szabályzatok szigorú betartása és betartatása;
  • Adott árushelyen lévő készpénz, kereskedelmi termékek, hírlapok, szolgáltatások teljes körű leltárfelvétele;
  • A Senior leltározói feladatok megismerése, helyettesítés esetén azok elvégzése;
  • Egyéb szakirányú feladatok a terület vezetőjének iránymutatásával.

amit kérünk:

  • Középfokú végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeretek (Word és Excel)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precíz, felelős, pontos és következetes munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat, tapasztalat előnyt jelent

Mit kínálunk?

biztonság

Hosszú távú, biztos munkalehetőség

utazástérítés

budapesti és vidéki közlekedés ( bérlet) 100%-os térítése valamint ingyenes céges buszjárat biztosítása az Ecseri út és a Lapker központ között, valamint céges gépkocsi vidéki leltározások esetén.

juttatások

Fix alapbér, valamint SZÉP kártyára utalás. Csoportos élet- és baleset biztosítás.

100%-ban bejelentett munkaviszony

Bejelentett, határozatlan idejű szerződés.

Szakmai fejlődés

Folyamatos szakmai támogatás, belső képzési lehetőségek várnak rád.

Munkavégzés helye

1097 Budapest, Táblás u. 32.

Várjuk jelentkezésed, fényképes, szakmai önéletrajz formájában, bruttó fizetési igény megjelölésével, Leltározó  jeligével a jobs@lapker.hu e-mail címre. A jelentkezem gomb megnyomásával ide is feltöltheted adataid és önéletrajzod!