szállítói elszámoló munkatárs

A Magyar Lapterjesztő Zrt., Logisztikai csapatába Szállítói elszámoló munkatársat keresünk.

főbb feladataid lennének:

  • Szállítói és regionális partnerekkel való folyamatos együttműködés
  • Árajánlatok bekérése és szerződések készítése, kezelése
  • Havi elszámolások elkészítésében való aktív részvétel
  • A beérkező iratok és számlák ellenőrzése, előkészítése vezetői jóváhagyásra
  • Szállítási feladatokkal kapcsolatos adminisztrációs tevékenységek elvégzése
  • Közreműködés a szállítási vállalkozókkal kapcsolatos kártérítési eljárások előkészítésében, kártérítési dokumentumok elkészítése
  • Nyilvántartások naprakész vezetése, szállítójáratokkal kapcsolatos reklamációk kezelése, riportok, kimutatások készítése

amit kérünk:

  • Legalább középfokú végzettség (gazdasági terület előny)
  • Alapszintű számítógépes ismeretek (magabiztos Word és Excel tudás)
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat, tapasztalat előnyt jelent
  • SAP ismeret előnyt jelent
  • Nyitott, rugalmas hozzáállás, proaktív és megoldás-orientált attitűd
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Mit kínálunk?

Mindenre megtanítunk

Valami nem világos? Ne aggódj, elméleti és gyakorlati síkon is bemutatjuk neked a munkádhoz szükséges rendszerek használatát!

utazástérítés

budapesti és vidéki közlekedés ( bérlet) 100%-os térítése valamint ingyenes céges buszjárat biztosítása az Ecseri út és a Lapker központ között.

juttatások

Fix alapbér, valamint SZÉP kártyára utalás. Csoportos élet- és baleset biztosítás.

100%-ban bejelentett munkaviszony

Bejelentett, határozatlan idejű szerződést kötünk veled.

Szakmai fejlődés

Folyamatos szakmai támogatás, változatos feladatok és rendszeres képzési lehetőségek várnak rád.

Munkavégzés helye

1097 Budapest, Táblás u. 32.

Várjuk jelentkezésed, fényképes, szakmai önéletrajz formájában, bruttó fizetési igény megjelölésével, Szállítói elszámoló  jeligével a jobs@lapker.hu e-mail címre. A jelentkezem gomb megnyomásával ide is feltöltheted adataid és önéletrajzod!