Területi képviselő

A Magyar Lapterjesztő Zrt., Értékesítési- és Működésfejlesztési Divíziójának dinamikus csapatába.
Elsősorban, Budapest dél-nyugati része, és/vagy, Érd, Budaörs, Diósd, Dunaharaszti, Szigetszentmiklós és környéke lakóhellyel rendelkező.

Ezek lennének a főbb feladataid:

  • A fenti felsorolásban található települések és azok környéke, valamint a lakóhelyéhez közeli budapesti kerületekben található, kiskereskedelmi üzletek látogatása meghatározott túraterv alapján – (naponta 10-14 partner látogatása),
  • Gondoskodik arról, hogy az adott üzletben a Lapker által forgalmazott sajtótermékek számára a megfelelő termékbemutatási terület és bemutatási eszköz, rendelkezésre álljon,
  • Felügyeli, hogy a termékek a Lapker által elvárt polctükör szerinti bemutatásban kerüljenek kihelyezésre,
  • Lapker által szervezett promóciók megvalósulását ellenőrzi, illetve közreműködik azok megvalósításában.
  • Szükség esetén pótrendeléseket vesz fel,
  • Új árushely indításakor: a szerződéskötés előkészítése, az árusok képzése, stb.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kereskedelmi vagy gazdasági végzettség előny
  • Kiskereskedelmi értékesítési tapasztalat (elsősorban Területi Képviselő)
  • Kereskedelmi alapismeretek
  • Legalább 3 éves jogosítvány (a feladat havi 2000 – 3000 km utazást jelent)
  • Windows Word és Excel felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség, meggyőző erő
  • Határozott fellépés
  • Jó kapcsolatteremtő képesség, kiváló emberismeret

Amit kínálunk:

  • Munkavállalói státusz, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Változatos, kihívásokkal teli feladatok, szakmai támogatás
  • A munkavégzéshez gépkocsit biztosítunk
  • Csoportos baleset és életbiztosítás

Várjuk jelentkezését, melyet rövid szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában a fizetési igény megjelölésével 2020. június 05-ig a jobs@lapker.hu címre szíveskedjenek elküldeni területi képviselő jeligével.